درخواست شستشو

بازدید و دریافت پرده

شستشوی پرده

تحویل پرده در محل

‌شستشوی کفش های مختلف

زمانی که لباس هایی مانند پیراهن، شلوار، ژاکت و سایر انواع لباس ها کثیف می شوند به سادگی می توان آن ها را داخل ماشین لباسشویی انداخت و ساعتی بعد تمیز و بدون کثیفی دوباره استفاده کرد. اما شستن کفش ها از آن مواردی است که بسیاری از افراد نسبت به آن آگاهی ندارند و همین موضوع باعث می‌ شود در اثر بی تجربگی بسیاری از کفش ها پس از شسته شدن آسیب ببینند.

مسترپاک علاوه بر خدماتش در زمینه شستن انواع پرده و روتختی می خواهد شما را شگفت زده کرده و اعلام کند که می توانید شستن کفش هایتان را هم به ما بسپارید تا بدون هیچگونه آسیبی آن ها را برای شما بشوییم و مثل روز اول به شما تحویل دهیم. اگر می خواهید با روش کار ما آشنا شوید و برخی از نکات کاربردی برای شستن انواع کفش ها را یاد بگیرید، این مقاله را تا انتها بخوانید.

شستشوی کفش های پارچه ای

کفش هایی که جنس اصلی آن ها از پارچه است و اتصالات آن با چسب های پارچه ای به یکدیگر متصل شده اند، بسیار آسیب پذیر هستند. این کفش ها را می توان در ماشین لباسشویی و با دور بسیار آرام و مدت زمان بسیار کم هم شست اما این روش شستشوی کفش پارچه ای ممکن است آن را آسیب پذیر کرده و از عمر مفیدش کم کند.

بنابراین بهترین راه برای شستن این کفش ها شستشوی دستی آن ها با استفاده از مایع ظرفشویی، فرچه و آب ولرم است. مسترپاک با استفاده از این ترکیب جادویی تمام کثیفی های کفش های پارچه ای را پاک کرده و اجازه نمی دهد این کفش ها در اثر شدت شستشو آسیب ببینند.

با مستر پاک دیگه نیازی نیست نگران شستشوی کت و شلوارت باشی!

شستشوی کفش چرمی

اگر استایل شما استایلی رسمی است و معمولا از کفش ها یا بوت های چرمی استفاده می کنید، روش تمیزکردن کفش هایتان را با ماشین لباسشویی فراموش کنید. حتی بهتر است بگوییم از تماس هرگونه آب با کفش تان خودداری کنید.

بهترین روش شستشوی کفش های چرمی استفاده از یک دستمال مرطوب برای پاک کردن آن ها و سپس استفاده از واکس های استاندارد برای برق انداختن این کفش ها است.

مسترپاک با در اختیار داشتن ابزارهای پیشرفته ای مثل واکس های صنعتی تمام فرآیند شستشوی کفش های چرمی را به دور از تماس آب انجام می دهد و در پایان شستشو هرگز به بافت چرم کفش های شما آسیبی وارد نمی شود.

مسترپاک به شما پیشنهاد می کند در شرایطی که به واکس دسترسی ندارید، با استفاده از مقداری جوش شیرین و آب محلولی رقیق درست کرده و سپس آن محلول را با پارچه روی سطح کفش ها بکشید. این کار شما را شگفت زده خواهد کرد!

شستشوی کفش جیر

یکی از سخت ترین روش های شستشوی کفش مربوط به شستشوی کفش جیر است. شما به طور کلی حتی هنگام استفاده از این کفش ها هم باید مراقب باشید آب به آن ها برخورد نکند. اما درصورتی که کفش هایتان کثیف شدند بهتر است با حوله های پارچه ای و یا برس های مخصوص کفش جیر آلودگی ها را از سطح کفش پاک کنید.

اگر کفش جیر شما با انواع لکه های مختلف کثیف شده است و با استفاده از روش های معمول نمی توانید لکه ها را از روی بافت کفش پاک کنید، شستشو و پاک کردن لکه ها را به مستر پاک بسپارید تا به این ترتیب بدون نگرانی زیبایی کفش هایتان را به شما برگردانیم. مسترپاک می داند که برای هر لکه از چه ابزاری استفاده کند و هر ابزار را چگونه به کار ببرد که به کفش های جیر آسیبی وارد نشود.

شستشوی کفش حصیری دست باف

بافت حساس این کفش ها اجازه ی شستن آن ها را با مواد شوینده قوی نمی دهد و بهتر است برای شستشوی آن ها از ترکیب سرکه سفید و چند قطره مایع ظرفشویی استفاده کرد. اگر در خانه این کار را انجام می دهید بهتر است با یک فرچه یا مسواک آغشته به محلول به آرامی روی سطح این کفش ها را تمیز کنید تا بافت حصیری کفش آسیب نبیند.

مسترپاک همانطور که برای شستشوی کفش های مختلف ترفندهای ویژه ای دارد، برای شستشوی کفش های حصیری هم از روش های بسیار نوینی استفاده می کند که اجازه نمی دهد بافت کفش ها آسیب ببیند.

اگر از کفش های حصیری و قیمتی استفاده می کنید و فکر می کنید شستشوی آن ها ممکن است بافت آن ها را خراب کند، بهتر است ریسک نکنید و این کار را به کاردان بسپارید. مسترپاک به شما اطمینان می دهد با تمام ریزه کاری های این کار آشناست و به عنوان کاردان به بهترین نحو فرآیند شستشوی کفش های حصیری شما را انجام می دهد.

شستشوی کفش کتانی

کفش های کتانی به دلیل بافت ارتجاعی و سبک شان اگر به وسیله ماشین لباسشویی شسته شوند آسیب نمی بینند. این کفش ها را می توان با درآوردن کفی های پارچه ای یا لاستیکی در ماشین لباسشویی انداخت و با استفاده از تاید و مایع لباسشویی به خوبی تمیز کرد.

اگر شما هم از افرادی هستید که به واسطه ی ورزش کردن یا درد کمر بسیار از این کفش ها استفاده می کنید، بهتر است تمام کفش های کتانی خود را هر چند وقت یک بار به مسترپاک بسپارید تا ما در کمترین زمان ممکن کفش هایتان را به بهترین نحو شستشو دهیم و دوباره به شما برگردانیم.

مسترپاک ابزارهای صنعتی پیشرفته ای در اختیار دارد که بدون آسیب زدن به یافت و پارچه کفش ها آن ها را تمیز کرده و دوباره آمده پوشیدن می کند. روش هایی که خطری برای کفش های شما ندارند و استفاده از آن ها هرگز به کفش آسیبی نمی زند.

در پایان لازم است بدانید کفش های کتانی بهتر است حتما زیر نور آفتاب خشک شوند و در شرایطی که نور آفتاب در دسترس نبود خشک کردن آن ها با حرارت غیرمستقیم بخاری بهترین گزینه است.

اگه میخوایی کفشاتو بشوری بدون اینکه بهش آسیب برسه اونو به مسترپاک بسپار!

چند راهکار کاربردی برای شستشوی کفش

اگر می خواهید کفش هایتان را به وسیله ماشین لباسشویی بشویید، بهتر است قبل از انداختن آن ها در ماشین لباسشویی، کف کفش ها را با استفاده از فرچه و آب تمیز کنید. اگر کف کفش ها گِلی باشد می تواند به ماشین لباسشویی شما آسیب بزند.

مسترپاک پیشنهاد می کند اگر شستن کفش هایتان را در منزل انجام می دهید و قصد استفاده از ماشین لباسشویی را دارید، بهتر است کفش هایتان را در یک کیسه ی پارچه ای قرار داده و سپس در لباسشویی بیندازید. این کار باعث می شود بافت کفش ها در اثر اصطکاک ماشین لباسشویی آسیب نبیند و مستقیما با مواد شوینده در تماس نباشد.

توجه داشته باشید که استفاده از آب گرم در ماشین لباسشویی به هیچ وجه توصیه نمی شود چراکه ترکیب آب گرم و اصطکاک ماشین لباسشویی چسب کفش هایتان را از هم باز خواهد کرد.

اگر پارچه کفش هایتان کثیف نیست و صرفا برای از بین بردن بوی بد آن ها قصد شستشویشان را دارید، بهتر است این کار را انجام ندهید. شستن کفش ها با هدف از بین بردن بوی آن ها ممکن است نتیجه عکس بدهد بنابراین لازم است بدانید بوی بد کفش ها را با استفاده از روش های دیگر هم می توان از بین برد.

ضمنا نباید فراموش کنید که استفاده از خشک کن لباسشویی، استفاده از سشوار یا حرارت مستقیم بخاری ممکن است کفش های شما را دفرمه کند. بهترین روش خشک کردن همان خشک کردن با آفتاب است که در اثر آن کفش ها تغییر شکل نخواهند داد.

در نهایت ممکن است بوی بد کفش های شما ناشی از کفی های کهنه یا نامناسب باشد. در درجه اول باید تلاش کنید کفی کفش هایتان را هر چند وقت یک بار تعویض کنید و درصورتی که نمی توانید این کار را انجام دهید، بهتر است با استفاده از برس یا فرچه آن ها را تمیز کنید.

فراموش نکنید که بند کفش ها اگر جداگانه شسته نشوند، چرک مرده خواهند شد و این موضوع سبب می شود کفش های شما بعد از شستشوی هم کثیف به نظر برسند. بنابراین بهتر است بند کفش ها را جداکنید و چند ساعت در تشتی حاوی مایع سفیدکننده و تاید قرار داده و سپس آبکشی کنید.

شستشوی تمام کفش هایتان را به مسترپاک بسپارید

مسترپاک نه تنها تجربه هایش را در اختیار شما قرار می دهد، بلکه آمادگی این را دارد تا انواع مختلف کفش های شما را با استفاده از روش های نوین بشوید. کفش های کتانی، کفش های جیر، کفش های چرمی، کفش های حصیری و سایر انواع کفش ها به سادگی در مسترپاک قابل شستن هستند.

بنابراین اگر شستن کفش ها برای شما کاری انرژی بر و سخت است یا هر کاری که می کنید کفش هایتان به تمیزی موردنظرتان نمی رسند، بهتر است آن ها را به مسترپاک بسپارید تا معجزه شستشو را با مسترپاک تجربه کنید.

مسترپاک تضمین می کند کفش های شما را با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و بهترین مواد شوینده می شوید تا آب از آب تکان نخورد و کفش های شما مثل روز اولشان تمیز و سفید شوند.