درخواست شستشو

بازدید و دریافت کت و شلوار

شستشوی کت و شلوار

تحویل کت و شلوار در محل

‌شستشوی کت و شلوار

کت و شلوار به عنوان یکی از لباس های رسمی آقایان و در برخی از موارد خانم ها، لباسی بسیار گران قیمت و البته شیک است. به همین دلیل افراد مختلف زمانی که قصد دارند کت و شلوار بخرند بر روی کیفیت پارچه و کیفیت دوخت آن بسیار حساس هستند.

همانطور که می دانید کت و شلوار اگر از پارچه ای مرغوب تهیه شده باشد و علاوه بر این موضوع برند هم باشد، قیمتی بسیار بالا خواهد داشت. این موضوع اهمیت شست و شوی این لباس را دوچندان می کند و کسانی که به طور مستمر از کت و شلوار در استایلشان استفاده می کنند، باید نسبت به چگونگی شستن کت و شلوارهایشان حساس بوده و درباره آن آگاهی داشته باشند.

مسترپاک با سال ها تجربه در صنعت شستشوی انواع لباس ها و منسوجات پارچه ای شرایطی فراهم کرده است که شما برای شستن کت و شلوارهایتان نه تنها متحمل زحمت نمی شوید، بلکه خیالتان از کیفیت شستشوی کت و شلوار و همچنین سالم ماندن پارچه کت و شلوارتان راحت خواهد شد.

چگونه شستشوی کت و شلوار را انجام دهیم؟

به طور کلی در پاسخ به این سوال باید گفت کت و شلوار از لباس هایی است که متخصصان مسترپاک پیشنهاد می کنند حتی المقدور در منزل شسته نشوند. شستشوی کت و شلوار نیاز به تجهیزات خاصی دارد که عموما در خشکشویی ها یا مراکز شستشوی معتبری مثل مسترپاک یافت می شود. بنابراین طبیعی است که نمی توانید شستشوی کت و شلوار را با استفاده از ماشین لباسشویی در منزل یا با استفاده از مواد شوینده مرسوم خانگی انجام دهید.

با این حال اگر در مواقعی مجبور بودید شستشوی کت و شلوار را در منزل انجام دهید، بهتر است به جای استفاده از مواد شوینده صنعتی مانند هرنوع از سفیدکننده ها، از سرکه سفید طبیعی استفاده کنید.

شاید تعجب کنید اما سرکه سفید یکی از بهترین پاک کننده های طبیعی برای از بین بردن کثیفی ها و از بین بردن لکه ها است. برای استفاده از سرکه در این فرآیند لازم است آن را با آب مخلوط کرده و محلول به دست آمده را با استفاده از یک پارچه نرم بر روی سطح کت و شلوار بکشید. البته نباید از این نکته غافل باشید که پارچه ای که استفاده می کنید نباید آغشته به آب باشد و همین که مرطوب شود برای شستشوی کت و شلوار کفایت می کند.

توصیه دوم مسترپاک برای شستشوی اضطراری کت و شلوار در خانه عدم استفاده از اتوهای آهنی و کشیدن مستقیم آن ها روی پارچه کت و شلوار است. همانطور که احتمالا شنیده اید استفاده از اتوهای آهنی ممکن است باعث برق افتادن بر روی لباس شود و کت و شلوارها به دلیل پارچه حساسی که دارند بیشتر از سایر لباس ها آسیب پذیرند. مسترپاک پیشنهاد می کند در این موارد از اتو بخار استفاده کنید و در صورتی که در منزل اتوبخار ندارید، بین سطح تماس اتو با کت و شلوار یک پارچه بی رنگ قرار دهید تا اتو به پارچه لباس شما آسیب نزند.

با خیال راحت کفاشو  برای شستشو به مستر پاک بسپار!

بهترین زمان برای شستشوی کت و شلوار

اگر همیشه از کت و شلوار استفاده می کنید و پوشیدن آن فقط محدود به مهمانی های دوستانه یا خانوادگی نیست، بهتر است به جای استفاده از یک ست کت و شلوار، چندین ست کت و شلوار داشته باشید.

داشتن چندین ست کت و شلوار باعث می شود این لباس ها کمتر کثیف شوند. از آنجا که شستن کت و شلوار نیاز به تشریفات مخصوصی دارد، هرچه کمتر مجبور به شستن آن ها شوید، کارتان راحت تر خواهد بود.

اما به طور کلی مسترپاک پیشنهاد می کند برای شستشوی کت و شلوار روشن وسواس بیشتری به خرج دهید و فواصل زمانی شستشوی آن ها را کم کنید. علاوه بر این باید توجه کنید که کت و شلوارهای تیره اگرچه کمتر کثیف می شوند اما کثیفی آن ها به چشم نمی آید. عرق کردن کت و شلوارهای تیره ممکن است باعث بو گرفتن آن ها شود و این موضوع اطرافیان شما را برنجاند. بنابراین برای شستن کت و شلوارها برنامه شستشوی سالی دو بار را در نظر داشته باشید.

توجه به راهنمای پارچه

در بسیاری از کت و شلوارها و در قسمت جیب داخلی پارچه کوچکی نصب شده است که درباره حساسیت های پارچه آن محصول توضیحاتی داده است. این توضیحات به این منظور درج شده اند که مثلا کت و شلوارها با استفاده از آب داغ یا به وسیله دور تند ماشین لباسشویی شسته نشوند.

مسترپاک ضمن آشنایی با جنس انواع پارچه هایی که در کت و شلوار استفاده می شوند، ویژگی های هر پارچه را می شناسد و می تواند به راحتی لباس های مجلسی شما را بدون کوچکترین آسیبی شستشو دهد.

مسترپاک ضمن استفاده از تجربه متخصصان خود در شناخت ویژگی های پارچه کت و شلوار، فرآیند شستشوی پارچه های مختلف با ویژگی های متفاوت را کاملا آگاهانه و در دما و شرایطی امن انجام می دهد تا هیچگونه آسیبی به پارچه وارد نشود و تغییر شکل هم ندهد.

چند توصیه برای نگهداری از کت و شلوار

به طور کلی انجام دادن برخی از کارها باعث می شود طول عمر کت و شلوار افزایش پیدا کند و نیاز کمتری به شستشو داشته باشد. استفاده از برس پرز گیر، نگهداری در کاور مخصوص، آویزان کردن از آویزهای استاندارد و در نهایت توجه به محل نگهداری کت و شلوار می تواند عمر مفید آن را افزایش دهد.

استفاده از برس پرز گیر:

در بسیاری از خشکشویی ها و ابزارفروشی ها وسایلی به نام پرزگیر وجود دارد که برای نگهداری از کت و شلوار یک وسیله کاربردی هستند. این پرزگیرها که برای سایر لباس ها هم استفاده می شوند، می توانند علاوه بر تمیزی کت و شلوار، در بسیاری از موارد آن را از شستشو هم بی نیاز کنند. مسترپاک پیشنهاد می کند اگر نسبت به کت و شلوارهای خود حساس هستید، حتما هر چند وقت یک بار با استفاده از این وسیله کت و شلوارهای خود را پرزگیری کنید.

شستشوی انواع پرده به صورت تخصصی در مستر پاک!

استفاده کاور:

کت و شلوارها یکی از معدود لباس هایی هستند که برای نگهداری آن ها کاورهای مخصوصی تعبیه شده است. دلیل این امر قیمت بالای آن ها و لزوم نگهداری صحیح از آن هاست. اگر دائما از کت و شلوار استفاده می کنید، سعی کنید پس از هر بار استفاده آن ها را در کاور مخصوص خود قرار داده و در کمد آویزان کنید.

استفاده از آویز:

آویز کت و شلوار با آویز سایر لباس ها تفاوت های زیادی دارد. آویز کت و شلوار اندازه بزرگتری دارد و معمولا شانه های کت را کاملا ایستاده نگه می دارد. علاوه بر این در قسمت مخصوص شلوار هم گیره هایی تعبیه شده است که شلوار را ثابت نگه می دارد تا از چروک شدن آن جلوگیری کند. مسترپاک پیشنهاد می کند برای از شکل نیفتادن کت و شلوارهایتان حتما از آویزهای مخصوص استفاده کنید.

محل نگهداری کت و شلوار:

یادتان باشد که کت و شلوارها را نباید در جاهای مرطوب نگهداری کنید. درصورتی که رطوبت به کت و شلوارهای شما برسد ممکن است علاوه بر بوی بد لباس، منجر به کاهش مقاومت پارچه هم بشود.

از طرفی نگهداری کت و شلوار در جاهای مرطوب و بو گرفتن آن باعث می شود در فواصل زمانی کوتاه تری اقدام به شستشوی آن کنید که همین موضوع عمر مفید آن را کاهش خواهد داد.

چرا حرفه ای ها مسترپاک را انتخاب می کنند؟

کسانی که بیشتر از هر لباس دیگری از کت و شلوار استفاده می کنند، همیشه وقت کافی برای شستشوی کت و شلوار را ندارند. از طرفی آراستگی و زیبایی لباس ها نقش زیادی در انجام کارهای روزمره آن ها دارد و همین موضوع باعث می شود تا آن ها برای انجام کارهای روزمره همیشه بر سر داشتن لباس هایی مرتب و تمیز حساس باشند.

به همین دلیل مسترپاک که یک بستر آنلاین و به روز برای شستشوی لباس های مختلف ازجمله شستشوی کت و شلوار است، انتخاب کسانی است که همیشه کت و شلوار می پوشند، نسبت به آراستگی خود حساس اند و وقت کافی برای شستشوی کت و شلوارهای خود ندارند.

رفتن به خشکشویی های سطح شهر برای بسیاری از افراد سخت است و همین کار بسیار ساده چند ساعت از وقت آن ها را می گیرد. امکانات آنلاین مسترپاک شرایطی را فراهم کرده است که افراد مختلف بتوانند از هرجا که هستند درخواست شستشوی کت و شلوار خود را ثبت کنند تا کارشناسان مسترپاک در محل حاضر شده و لباس ها را دریافت کنند.

مسترپاک پس از شستشوی لباس های شما به ویژه شستشوی کت و شلوار آن ها را درب منزل به شما تحویل خواهد داد تا علاوه بر تجربه شستشوی آنلاین، چندین ساعت در وقتتان هم صرفه جویی شود.

حرفه ای ها خدمات مسترپاک را انتخاب می کنند چون می دانند عملکرد مسترپاک به انتظارات آن ها نزدیک است و می توانند برآورده شدن انتظاراتشان را با خیال راحت از ما طلب کنند.

ما در کنار شماییم تا علاوه بر فراهم کردن امکانات شستشوی باکیفیت، تجربه ی جدیدی از خشکشویی های آنلاین را برای شما رقم بزنیم. تجربه ای که علاوه بر شستشوی کت و شلوار های شما، آن را مثل روز اول به شما تحویل خواهد داد.