مراقبت از پیراهن کتانی: آیا می توانم پیراهن کتانی را بشویم؟

شستشوی پیراهن کتان

درخواست شستشو

بازدید و دریافت پرده

شستشوی پرده

تحویل پرده در محل

این بار مستر پاک  به عنوان شوینده تخصصی پرده و لباس ،قصد دارد راجب شستشوی پیراهن کتان به شما آموزشی دهد. تابستان اینجا است و پیراهن های کتانی بهترین راه برای خنک نگه داشتن خود هستند، در حالی که به نظر شگفت انگیز است!  اما بعد از گرفتن پیراهنی که مناسب شماست، ممکن است تعجب کنید که چگونه باید از آن مراقبت خوبی داشته باشید: 

چگونه آن را بشویید، اگر می توانید آن را اتو کنید و اگر اشتباه کنید، کوچک می شود یا پاره می شود.

نگران نباشید ! ما در حال نجات شما هستیم، در اینجا همه مواردی را که باید در مورد چگونگی مراقبت از پیراهن کتانی بدانید به شما خواهیم گفت.

شستشوی پیراهن کتان

سوال: آیا می توانید پیراهن کتانی را در ماشین لباسشویی بشویید؟

پارچه کتان ماده ای بادوام است که با وجود هر مشکل اساسی قابل شستشوی ماشین است.   

پیراهن کتانی جدید را باید برای چند شستشوی اول با دمای آب خنک تر بشویید تعیین می کند. بعداً پیراهن کتانی خود را در آب گرم یا سرد بشویید تا از کوچک شدن و از بین رفتن رنگ جلوگیری شود.

از یک ماده شوینده ملایم خودداری کنید و از استفاده از نرم کننده پارچه خودداری کنید. اگر ماشین لباسشویی شما به شما امکان می دهد سطح آب را انتخاب کنید، بالاترین مورد پیشنهادی را انتخاب کنید زیرا کتانی ها بسیار جاذب هستند.

از اضافه بار ماشین لباسشویی خودداری کنید، زیرا این امر می تواند باعث پیچ خوردگی یا کشیدن پارچه کتانی از شکل شود. مطمئن باشید که هر مورد دیگری که با لباسهای کتانی شسته شده است از نظر رنگ ، وزن و دستورالعمل شستشو مشابه هستند.

سوال: آیا پیراهن های کتانی را می توان خشک کرد؟

خوشبختانه برای شما ، تمام محصولات کتانی ما از قبل شسته شده اند، به این معنی که می توانید با خیال راحت آنها را خشک کنید.

اطمینان حاصل کنید که دمای خشک شدن کم است و پیراهن کتانی را در حالی که هنوز کمی مرطوب است بردارید. استفاده بیش از حد چربی مضرترین چیز برای کتانی است زیرا باعث ضعیف شدن الیاف ایجاد کننده انقباض و قرقره می شود. وسایل کتان بیش از حد خشک شده ، رطوبت طبیعی خود را پس از جذب دوباره رطوبت از هوا ، بازیابی می کند.

شستشوی پیراهن کتان

سوال: آیا می توانید پیراهن کتانی را آهنین کنید؟

پاسخ: بافت خرد شده پیراهن کتانی یکی از دلایلی است که ما آنها را دوست داریم. ظاهر پیراهن کتانی در سالهای گذشته بسیار شیک شده است، بنابراین هنگام بیرون آمدن نباید نگران چین و چروک باشید.

وقتی هنوز کمی مرطوب است آن را روی سطح صاف صاف کنید و بگذارید مانند آن خشک شود تا از هرگونه چربی سنگین جلوگیری شود.

اگر هنوز اصرار دارید که پیراهن کتانی خود را اتو کنید ، حتماً آن را درون اتو کنید، با استفاده از یک بخار بخار روی یک گرم / گرم برای کتانی و در صورت لزوم اسپری کنید.

سوال: آیا می توانید پیراهن کتان را سفید کنید؟

پاسخ: لطفا این کار را نکنید! سفید کننده هر پارچه را تضعیف می کند، و کتانی به همان اندازه که بادوام است ، نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اگر واقعاً نیاز به روشن کردن پیراهن کتان سفید یا روشن دارید ، سفید کننده کلر را با سفید کننده اکسیژن سازگار با محیط زیست جایگزین کنید.

از پیراهن کتانی خود خوب مراقبت کنید و مطمئناً سالها استایل آن را حفظ خواهد کرد.

با سپردن پیراهن کتان خود به مستر پاک خیال خود را راحت کنید. مستر پاک شستشوی پیراهن کتان شما را به بهترین نحو انجام میدهد.

و طول عمر طولانی پیراهن شما را تضمین میکند.

شستشوی کفش

شیش نکته درباره شستشوی لباس

 منبع: https://mesterpak.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *