درخواست شستشو

بازدید و دریافت پرده

شستشوی پرده

تحویل پرده در محل

شستشوی پرده درکرج

با خشک شویی آنلاین مستر پاک دیگر نگران شستشوی پرده های منزل خود در کرج نباشید.

با مسترپاک تمیزی را برای شما به ارمغان می آوریم.

شستشوی پرده در کرج

افزایش سرعت زندگی و اشتغال اکثر مردم کرج مسیر خیلی چیزها را تغییر داده است. به عنوان مثال تا چند سال پیش کارهای نظافتی توسط افراد و به صورت خصوصی انجام می شد، اما در طول این سال ها شرکت های زیادی برای ارائه خدمات نظافتی راه اندازی شده اند. پرده شویی نیز یکی از پرطرفدارترین خدمات می باشد زیرا با این تغییر شیوه زندگی افراد سعی در استفاده بهینه از وقت خود را دارند و به دنبال دریافت بهترین خدمات هستند .درادامه قصد داریم شست و شوی پرده در کرج با خشک شویی های آنلاین و موارد تاثیر گذار بر قیمت شستشو و کیفیت کار با شما عزیزان صحبت کنیم.

تاثیر مساحت پرده ها بر قیمت خشک شویی

یکی از عوامل موثر در هزینه شستشوی پرده در کرج متراژ و اندازه پرده است. اصولا سرعت شستشوی پرده کرج بر حسب متر مربع یا تخته تعیین می شود. برای نظافت پرده ادارات و مراکز آموزشی که معمولاً تعداد آنها زیاد است، بسیاری از نیروهای نظافتی و پرده شویی در کرج ترجیح می دهند بدون نیاز به بازکردن و نصب مجدد با جاروبرقی و بخار، حضور پیدا کرده و پرده ها را تمیز کنند. . البته تعداد زیاد معمولا درصدی از نرخ پایه شستشوی پرده در کرج را کاهش می دهد تا برای کارفرما به صرفه باشد تا بتوانند ازنظافت بیشتر پرده های خود لذت ببرند.

تاثیر انواع شوینده ها بر هزینه شستشوی پرده در کرج

مواد شوینده یکی دیگر از عوامل موثر در میزان شستشوی پرده کرج می باشد. برای شستن بسیاری از پرده ها مانند پرده  چاپی نباید از شوینده های اسیدی استفاده کرد، زیرا می توانند با رنگ ها تداخل داشته باشند. همچنین استفاده از سفید کننده حتی برای پرده های سفید نیز مناسب نیست. زیرا باعث ایجاد لکه و کدر شدن پرده ها می شوند. در مراکز شستشوی پرده کرج مشتری می تواند مواد شوینده را انتخاب کند و در صورت خاص بودن یا گرانی مواد شوینده، قیمت آن به قیمت شستشوی پرده اضافه می شودو این عامل که خود مشتری در انتخاب شوینده نقش دارد کمکی است برای جلوگیری از هزینه های گزاف خراب شدن پرده های شما و خرید مجدد آنها.

مدل دوخت پرده و تاثیر آن در شستشوی پرده در کرج

یکی دیگر از عوامل افزایش هزینه شستشوی پرده در کرج الگوی پرده است. شستن برخی از پرده ها زمان بر و پرهزینه است. به عنوان مثال، فرآیند تمیز کردن پرده های سلطنتی و مخصوص معمولاً جزئیات زیادی دارد. این پرده ها اغلب چند لایه هستند و گاهی از چوب برای قاب و تزئینات استفاده می شود. هنگام شستن این پرده ها باید دقت شود که قاب ها و تزئینات چوبی بلافاصله پس از شستشو خشک شوند زیرا رطوبت باعث متورم شدن چوب می شود. همچنین در دکوراسیون بسیاری از تالارهای پذیرایی از پرده هایی با سنگ های قیمتی و مروارید استفاده شده است. هنگام شستن این پرده ها باید مراقب بود که این تزیینات از هم جدا نشوند و تغییر رنگ ندهند. مراکز معروف پرده شویی کرج مانند مستر پاک این تضمین را به مشتری می دهند که در هنگام شستشوی پرده کوچکترین آسیبی به آن وارد نشود.

شستشوی پرده در کرج

پارچه پرده

پارچه در تعیین هزینه شستشوی پرده کرج بسیار مهم است. مراکز پرده کرج برای ابریشم، ترمه  بیشتر از ساتن و پارچه های معمولی تر هزینه می گیرند اما قیمت شستن پارچه های کتانی و توری  به مراتب مناسب تر است.

حال سوال مهمی که اینجا مطرح میشود این است پرا شستشویی پرده در خشکشویی؟

در این عصر که ما در حال کسب و کار و زندگی هستیم نرخ تورم بشدت بالا رفته است ,و خرابی یک وسیله و هزینه مجدد برای خرید آن ها به مراتب خیلی سنگین تر از مراقب از آن ها خواهد بود .

همچنین شستشوی پرده کاری بسیار زمانبر و وقت گیر است شما علاوه بر شستشوی پرده برای جلوه بیشتر آن چون یکی از رکن های زیبایی منزل شماست باید پرده ها را پس از شستشو حتما اتو و بسیار مرتب و با سلیقه نصب بکنید . به همین خاطر چرا ریسک بکنید ؟به راحتی با خشکشویی آنلاین در کرج در تماس باشید تا با دریافت خدمات از آن ها دیگر نگران هیچ کدام از موارد بالا نباشید.

چرا خشکشویی آنلاین مسترپاک در کرج

خشکشویی آنلاین مستر پاک با دارابودن سابقه درخشان و کادری مجرب و آموزش دیده در زمینه شستشوی پرده بهترین انتخاب هارا برای شما خواهند داشت و با سپردن پرده خود به آنها دیگر نگران بوجود آمدن مشکل حین مراحل شستشو نخواهید بود و قطعا پرده های منزل خود را در عین تمیزی و سلامت با اتو ی بسیار شیک تحویل خواهید گرفت.

شستشوی پرده های خود را به مسترپاک بسپارید.