درخواست شستشو

بازدید و دریافت روتختی

شستشوی روتختی

تحویل روتختی در محل

‌شستشوی روتختی

شستتشوی روتختی در خانه‌ ها و مراکز گردشگری و مسافری همیشه از آن کارهایی بوده که بسیاری از افراد را عاصی کرده است. حساسیت پارچه‌ روفرشی و همچنین مناسب نبودن مواد شوینده در بسیاری از موارد به بافت پارچه‌ روفرشی ها آسیب زده است.

اگر شما هم همیشه با این مشکل مواجه بوده اید و در برخی از موارد حتی روتختی محبوب‌تان را هم از دست داده‌اید، مسترپاک اینجاست تا نحوه‌ی صحیح شستشوی انواع روتختی ‌ها را به شما آموزش دهد. مسترپاک همچنین توانایی این را دارد تا انواع مختلف روتختی‌ های شما را به هر تعدادی که هستند با استفاده از پیشرفته ترین روش های شستشوی روز دنیا بشوید.

شستن روتختی ابریشمی

علاوه بر اینکه تمیزی ملافه ها و روتختی های اتاق خواب شما اثر زیادی در کیفیت خواب تان دارد، این پارچه ها به دلیل ارتباطشان با پوست بدن باید دائما تمیز شوند تا سلامتی انسان را به خطر نیندازند.

مسترپاک با درک این واقعیت است که توانسته روش های نوینی برای شستشوی روتختی های ابریشمی فراهم کند و به استانداردهای روز دنیا نزدیک شود. اگر شما هم در منزل خود از روتختی های ابریشمی استفاده می‌کنید بهتر است به مسترپاک اعتماد کنید و روتختی های خود را برای شستشو به ما بسپارید. مسترپاک به شما اطمینان می دهد بعد از شستشوی روتختی ها همان روتختی هایی را تحویل خواهید گرفت که روز اول از فروشگاه خریداری کرده بودید.

شستشوی روتختی کتان

روتختی کتان به دلیل سبکی و راحتی شستشو بیش از انواع دیگر روتختی مورد استقبال افراد است. بسیاری از افراد برای شستشوی روتحتی کتان پیشنهاد می کنند از آب ولرم استفاده کنید و درصورت استفاده از ماشین لباسشویی آن را روی دور آرام قرار دهید.

البته دانستن همین نکات برای شستن بی دردسر روتختی های کتان کافی نیست و برای انجام این کار مسترپاک راهکارهای تخصصی تری دارد. به طور معمول بسیاری از افراد زمانی که می‌خواهند روتختی کتان را بشویند و کثیفی های آن را پاک کنند، از مواد سفیدکننده استفاده می کنند. با این حال در بسیاری از مواقع مواد سفید کننده صنعتی ممکن است رنگ روتختی را از حالت اول خارج کرده و موجب لکه لکه شدن آن شود.

مسترپاک با بهره گیری از به روزترین روش های شستشوی روتختی کتان به شما اطمینان می دهد که روتختی شما را مثل روز اول به شما تحویل دهد و تغییری در رنگ و شکل آن به وجود نیاید.

با مستر پاک دیگه نیازی نیست نگران شستشوی کت و شلوارت باشی!

شستشوی روتختی پلی استر

روتختی پلی استر برخلاف روتختی های ابریشمی و کتان از جنس مواد غیرطبیعی ساخته شده است و بافت آن به کلی با بافت روتختی های طبیعی متفاوت است. برای شستن این روتختی ها و به طور کلی شستشوی پارچه های از جنس پلی استر باید مراقب باشید زیرا دمای آب بسیار بالا ممکن است باعث دفرمه شدن پارچه شود. البته پارچه های پلی استر به اندازه سایر پارچه ها که الیاف طبیعی دارند حساس نیستند اما باید توجه داشته باشید که کیفیت پایین تری دارند و در برابر تغییرات دمایی بیشتر دفرمه خواهند شد.

شستشوی روتختی پنبه ای

هرچقدر که روتختی های پنبه ای راحت و نرم و مناسب یک خواب باکیفیت هستند، اما شستن شان هم به همان اندازه دردسر دارد. شستشوی روتختی پنبه ای به علت بافت بسیار حساسش نه تنها دقت بالایی لازم دارد بلکه نیازمند تخصص و تجربه هم هست.

مسترپاک با توجه به تجربه ای که در شستن روتختی های پنبه ای دارد، این مدل از روتختی ها را با استفاده از نوین ترین ترفندهای شستشو می شوید. مسترپاک با استفاده از آب سرد و به آرامی فرآیند شستشوی روتختی پنبه ای را انجام می دهد تا در اثر شستشو آسیبی به بافت پارچه وارد نشود.

توجه داشته باشید که مواد شوینده درصورتی که به میزان لازم رقیق نشوند می توانند به بافت روتختی شما آسیب بزنند.

شستشوی روتختی ساتن

پارچه های ساتن که از آن ها برای دوخت روتختی های ساتن استفاده می شود، پارچه هایی سبک، نرم و بسیار زیبا هستند که درصورت شستشوی ناصحیح می توانند آسیب جدی ببینند. نکته ای که قبل از شستشوی این مدل از روتختی ها باید به آن توجه کنید، نوع ساتن روتختی است.

پارچه های ساتن معمولا در دو نوع تولید می شوند و نوع اول این پارچه ها ترکیبی از پلی استر و پلاستیک شفاف است. این نوع از پارچه های ساتن به راحتی با ماشین لباسشویی و با استفاده از آب ولرم قابل شستشو هستند اما اگر جنس پارچه ساتن از ابریشم باشد هرگز نباید برای شستن ان از ماشین لباسشویی استفاده کنید.

مسترپاک در شستشوی روتختی ساتن هم با استفاده از ترفندهایی که در اثر سال ها تجربه به دست آورده است، طوری روتختی های ساتن شما را می شوید که زیبایی و نرمی آن ها آسیب نبیند. برای انجام این کار مسترپاک از بهترین مواد شوینده و استانداردترین ابزارهای شستشو استفاده می کند تا روتختی شما آسیب نبیند.

شستشوی روتختی توری

شاید بتوان نازک ترین و حساس ترین پارچه هایی را که در بازار برای دوخت روتختی ها وجود دارند، پارچه های توری دانست. پارچه های توری به دلیل طراحی شبکه ای یا مشبک پارچه هایشان بیشتر از سایر پارچه ها در برابر عوامل مختلف آسیب پذیر هستند. مسترپاک با استفاده از ماشین های لباسشویی صنعتی و پیشرفته ی خود، در شستشوی روتختی توری مثل شستشوی پرده های توری عمل می کند و در تلاش است آسیبی به پارچه های روتختی شما وارد نشود.

جالب است بدانید حساسیت روتختی های توری به حدی است که اگر با آب داغ شسته شوند، مقاومت آن ها به شدت کاهش می یابد و می‌تواند موجب پارگی آن ها شود.

شستن روتختی های ملحفه ای

بسیاری از افراد برای روتختی به جای آنکه خود را تحت فشار بگذارند و هزینه کنند، از ملحفه های سفید برای این کار استفاده می کنند. حسن استفاده از ملحفه های سفید برای روتختی این است که این نوع از ملحفه ها را به سادگی می توان شست و نیازی به رعایت نکات خاصی ندارد.

البته نازک بودن و سادگی این روتختی ها نباید شما را به اشتباه بیندازد که این ملحفه ها آسیب نمی بینند. برعکس تصور عمومی اگر این روتختی ها را به همراه لباس های رنگی یا حوله ها در ماشین لباسشویی بشویید، ممکن است تغییر رنگ دهند و یا پارچه شان آسیب ببیند.

اما نیاز نیست نگران باشید، مسترپاک برای شستشوی این نوع از روتختی ها هم آمادگی دارد و به سادگی می تواند به سادگی روتختی های ملحفه ای شما را شستشو دهد. فراموش نکنید که شستن هر نوع از پارچه ترفندهایی دارد که اگر به آن ها آگاه نباشید، به روتختی هایتان آسیب خواهید زد.

اگه میخوایی کفشاتو بشوری بدون اینکه بهش آسیب برسه اونو به مسترپاک بسپار!

شستشوی لکه ها از روتختی

لکه خون:

از بین بردن لکه های مختلف به طوری که اثری از آن روی روتختی شما باقی نماند، در بسیاری از مواقع راحت نیست. لکه خون یکی از انواع لکه هایی است که برای پاک کردن آن نمی توان به سادگی موفق شد. مسترپاک برای از بین بردن لکه های خون علاوه بر استفاده از آب سرد، از شامپوها یا مواد شوینده ای استفاده می کند که خاصیت پاک کنندگی ملایمی داشته باشند. این کار به سرعت لکه های خون را از بین خواهد برد.

لکه عرق بدن:

عرق بدن هم یکی دیگر از انواع لکه هایی است که در بسیاری از موارد پاک کردنش افراد مختلف را به دردسر می اندازد. زمانی که از روغن بدن، اسپری و یا سایر خوشبوکننده ها استفاده می کنید، لکه های حاصل از آن ها به مرور زمان روی پارچه های روتختی خودشان را نشان می دهند. مسترپاک برای پاک کردن این لکه ها معمولا از ترکیب مواد شوینده و سرکه سفید استفاده می کند تا علاوه بر از بین بردن لکه ها بافت پارچه هم آسیب نبیند.

لکه های عرق بدن به دلیل آنکه ممکن است به سختی پاک شوند، معمولا به زمان بیشتری نیاز دارند تا بتوانند کاملا از بافت پارچه زدوده شوند. همین عامل ممکن است بافت پارچه ها را آسیب پذیر کنند.

جمع بندی

همانطور که دیدید برای شستشوی انواع روتختی روش های متفاوتی وجود دارد و اگر روتختی های مختلف را با روش های نادرستی بشویید، بافت آن ها آسیب خواهد دید و شکل اولیه خود را از دست خواهند داد.

برای جلوگیری از چنین اتفاقاتی باید به دقت توصیه های لازم در این باره را بخوانید و مو به مو آن ها را اجرا کنید. البته اگر وقت و حوصله کافی برای انجام این کارها را ندارید و حفظ کیفیت روتختی خانه برای شما اهمیت دارد، بهتر است شستشوی روتختی ها را به کسانی بسپرید که دارای تخصص و تجربه در این زمینه هستند.

مسترپاک به عنوان یکی از برترین شویندگان صنف خود آمادگی دارد تا انواع مختلف روتختی های شما را ثبت کند و شستشو دهد. با سپردن روتختی های خود به مسترپاک از کیفیت شستشو راضی خواهید بود و از اینکه روتختی هایتان را مثل روز اول دریافت می کنید، شگفت زده خواهید شد.